تبلیغات
آستارا نیوز - اسماعیل اسدی دارستانی 09119812795
سلام بر همه ی جویندگان فهم و بصیرت ،پایگاه اطلاع رسانی مهندس سعید پوواجد / بندر آستارا09363212161

اسماعیل اسدی دارستانی 09119812795

سه شنبه 27 دی 1390 12:47 ق.ظ

نویسنده : آستارا نیوز سلام بر همه ی جویندگان فهم و بصیرت ، پایگاه اطلاع رسانی مهندس سعید پور واجد /بندر آستارا 09363212161
روزنامه انگلیسی دیلی‌میل، مرگ‌بارترین تک‌تیرانداز آمریکایی که ۲۵۵ شهروند عراقی را تحت عنوان شورشی به قتل رسانده است، قربانیان خود را مشتی وحشی خواند.
 
بنابراین گزارش، وی که "کریس کایل" نام دارد تصریح کرده است که هیچ ناراحتی از کشتن شهروندانی که وی آنها را شورشی می‌خواند، ندارد و تنها ناراحتی وی از دست دادن برخی از دوستانش در جنگ عراق است.
 
وی که در دوران 9 ساله اشغال عراق چهار بار برای خدمت در واحد تک‌تیراندازان نیروی دریایی به عراق سفر کرده، خود تک‌تک قربانیانش را شمرده و تعداد آنها را 255 تن ذکر می‌کند. وی البته مدعی است که عبارت وحشی تنها سزاوار شورشیان است و نه شهروندان عراقی اما به کشته شدن هزاران شهروند بی‌گناه عراقی در اثر عملیات نظامی آمریکا در عراق اشاره‌ای 

تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، تهران، صنعتی شریف اعلام کرده بودند که ظهر امروز تجمعی را به صورت خودجوش در مقابل سفارتخانه‌های فرانسه، آلمان و انگلیس در اعتراض به ترور جهادگران علمی ایران برگزار می‌کنند که طی تماسی اعلام داشتند که به دلیل نهایی نشدن مجوز برگزاری این تجمع دانشجویی در زمان دیگری و پس از تشییع و خاکسپاری شهید احمدی روشن برگزار می‌شود.

تعدادی از دانشجویان که در مقابل سفارتخانه‌های سه کشور مذکور گرد هم آمده بودند در حال حاضر توسط نیروی انتظامی متفرق می‌شوند.

شهید مصطفی احمدی روشن از متفکرین جهاد علمی ساعت ۸:۳۰ صبح روز گذشته به دلیل انفجار ۲ بمب ثانیه‌ای که توسط ۲ نفر موتورسوار به داخل اتومبیل وی پرتاب شده بود، ترور شد.

شهید احمدی روشن دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف بود که براساس گفته‌های یکی از همکارانش، در دوران تحصیل خود در یک پروژه مشترک در خصوص ساخت غشا‌های پلیمری برای جداسازی گاز فعالیت می‌کرده است.
 

:تروریست غرب است
 
این آدمکش آمریکایی افزوده است که تا می‌توانسته شهروندان عراقی را به قتل می‌رسانده تا سربازان آمریکایی از خطر در امان باشند.
 
پنتاگون تاکنون کشته شدن 160 عراقی را به وسیله این تک‌تیرانداز تایید کرده است. وی 40 نفر از این قربانیان را تنها در یک درگیری در شهر فلوجه به قتل رسانده است.
 
نیروهای آمریکایی چندی پیش و پس از 9 سال اشغالگری، سرانجام خاک عراق را ترک گفتند که این امر با استقبال مردم عراق و حتی برخی نظامیان آمریکایی مواجه شد. بنابر برخی از آمارها بیش از یک میلیون شهروند عراقی به طور مستقیم یا غیرمستقیم در اثر اشغالگری آمریکایی‌ها جان خود را از دست داده‌اند.

13901022000509

 
نسخه چاپیارسال به دوستان
 
تصاویر اختصاصی از شهید مصطفی احمدی روشن

خبرگزاری فارس: تصاویری اختصاصی از شهید مصطفی احمدی روشن که روز گذشته در اقدامی تروریستی به شهادت رسید، منتشر شد.

خبرگزاری فارس: تصاویر اختصاصی از شهید مصطفی احمدی روشن

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، روز گذشته در اقدامی تروریستی، مصطفی احمدی روشن از متفکرین جهاد علمی به دلیل انفجار ۲ بمب ثانیه‌ای که توسط ۲ نفر موتورسوار به داخل اتومبیل وی پرتاب شده بود، ترور و به شهادت رسید.

شهید احمدی روشن دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف بود که براساس گفته‌های یکی از همکارانش، در دوران تحصیل خود در یک پروژه مشترک در خصوص ساخت غشا‌های پلیمری برای جداسازی گاز فعالیت می‌کرده است.

 تصاویری اختصاصی از این شهید بزرگوار منتشر کرده است.

عکسهای مرتبط:دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -