تبلیغات
آستارا نیوز - دلنوشته
سلام بر همه ی جویندگان فهم و بصیرت ،پایگاه اطلاع رسانی مهندس سعید پوواجد / بندر آستارا09363212161

دلنوشته

جمعه 26 خرداد 1391 12:54 ب.ظ

نویسنده : آستارا نیوز سلام بر همه ی جویندگان فهم و بصیرت ، پایگاه اطلاع رسانی مهندس سعید پور واجد /بندر آستارا 09363212161

دلنوشته : آقای دكتر نعیمی !به هوش باشید..دلنوشته اسماعیل اسدی دارستانی نویسنده و محقق و روز نامه نگار و عضو شورای اسلامی و بازنشسته ارتش

جمعه 19 خرداد 1391 03:44 ب.ظ

نویسنده : مدیر مسول و سردبیر : محمدرضا اسدی دارستانی 09118284277 آستارا و ایران زمین دوستت دارم..دكتر حاج صفر نعیمی..سردار سازندگی وتحول آستارا(سردار كبیر ایران )


آقای دكتر  نعیمی


این روز ها همه نگاه ها متوجه نماینده جدید است و هم منتظر هستند تا نماینده ای که انتخاب کرده اند در عرصه ملی استانی و شهرستانی خوش بدرخشدو باعث رشد وتعالی همه جانبه منطقه تالشان(آستارا ) شود.

برای رشد و تعالی آستارا  باید همه موانع ذاتی و ساختگی در این راه با یک اقدام انقلابی از میان برداشته  برداشته شود .

از مهمترین عوامل عقب ماندگی آستارا  ، سیستم مدیریتی حاکم بر این منطقه است.متاسفانه درآستارامرسومترین راه برای انتصاب مدیران دوایر دولتی( در 80درصد انتصابها )میزان عطش و تمایل اشخاص برای قرار گرفتن در پست های مدیریتی و نیز میزان تعهد انان به نماینده (ونه مردم)است.

به همین جهت بوده که در گذشته بیشتر از مدیران غیر بومی و جناح خاص وباند مافیا   در آستارا  بزرگ استفاده می شده و در سال های اخیرنیز بیشتر از کسانی به عنوان مدیر استفاده شده است که ارتباط تنگاتنگی با نماینده آن هم در مسیر انتفاع دو طرفه داشته اند.به زبانی ساده  در گذشته اگر قرار بود که مدیری درآستارا  انتخاب شود یک جمله بین طرفین رد و بدل میشده که عبارت بوده است از:(تو هوای من را داشته باش و من را رییس کن ،من هم قول می دم که نگذارم سایه ات از سر مردم کوتاه شود)

البته شاید در ابتدا کمی خنده دار باشدولی باید اعتراف کنیم که :

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است                  کارم از گریه گذشته است به آن می خندم

هرچند که در این بین نمی توان همه را مانند هم دانست ،چرا که به هر حال بوده اند کدیرانی که در کنار تعهداتشان به نماینده ،در جهت حل مشکلات مردم قدم های موثری نیز برداشته اند.

با گذشت 2 هفته از عمر مجلس نهم و مستقر شدن  دكتر نعیمی  در مسئولیت نمایندگی ملت،کم کم موکلین ایشان منتظر اقدامات ایشان در جهت تغییرات گسترده در سطح مدیریتی شهرستانهای حوزه انتخابیه آستارا  می باشند و در این راه به خاطر عمق مشکلاتی که وجود دارد کمی هم عجله دارند و این در حالی است که نمی خواهند مدیری با بی دقتی عزل و مدیر دیگری به همین منوال نصب گردد.

در واقع مردم آستارا  از آقای نعیمی  انتظار سرعت عمل همراه با دقت در انتخاب ها را دارند و نمی خواهند تغییرات مدیریتی در شهرستان آستارا  در حد تغییر قیافه ها اتفاق بیفتد و نیت ها همچنان تعهد به ماندگاری نماینده باشد.

آنچه که جناب آقای نعیمی  باید به آن توجه داشته باشند ملاک هایی برای انتخاب مدیران است.

خوشبختانه آستارا  سرشار است از نیرو هایی که به انقلاب اسلامی ایران و امام بزرگوار و خون پاک شهدا تعهد قلبی دارند و از جان ودل حاضر به خدمت در این راه و در مسیر جلب اعتماد مردم شریف هستندو در این راه حاضر به سازش و مصلحت اندیشی ریاکارانه نیستند.

همواره خدشه دار شدن اعتماد ملت به نظام وقتی اتفاق افتاده که افراد نالایق از طریق ارتباط و سفارش و سهم خواهی به دوایر دولتی تحمیل شده اندو همین امر در بلند مدت وضعیت وکیل ملت در مجلس را دچار تزلزل نموده است و نهایتا انی خواهد شد که در دو برهه از تاریخ آستارا  اتفاق افتاد.

اولین باری که مدیران ناکارآمد باعث سقوط نماینده ملت در آستارا  شد مربوط به جناب.........  و دومین مورد آن نیز مربوط به جناب ......... بوده است که یقینا هیچکس در آن شک ندارد

وقتی مدیری متعهد به مردم و نظام سر کار باشد اگر هیچ کاری هم نتواند انجام دهد همین که بر خلاف شرع و اصول اسلامی قدم برندارد و در راه مدیریت خود سلیقه ای عمل ننماید باعث رضایتمندی ملت خواهد بود .

مهمترین خصوصیت یک مدیر در جامعه اسلامی تعهد او به اسلام ومردم است.منظور از تعهد این نیست که

شخص مورد نظر حتما کت و شلواری بپوشد یقه اش را تا آخر ببنددو محاسنش را ریاکارانه روز به روز خوشگل تر به نمایش بگذارد.بلکه منظور این است که همین آقای مدیر اگر قرار بر امضای برگه باشد بیندیشد که امضای او آیا بر خلاف مصالح مردم و اسلام هست یا نه ؟

آقای نماینده بدترین آفت جامعه امروز ..رابطه بازی و فامیل بازی  است و غرور كذب و نماینده خود را دانشمند و عالم مطلق بداند و این آقای نماینده اسبق را شكست داد و متاسفانه

بنده این موارد ......؟

آقای نماینده محترم استارا : به شما برهنگان رای دادند تا در امور اداری و اشتغال زایی انقلاب كنید نه اینكه سخنرانی كیند  سخنرانی هم به وقتش /

شایدکلام به درازا بردن زیاد صحیح نباشد ،به همین خاطر خطاب به آقای نعیمی عرض می کنیم که :

ببینید که شخصی که کاندیدای مدیریت بر اداره ای شده است آیا در جامعه از او به نیکی یاد می کنند؟

علاوه بر اقبال عمومی آیا در پست های قبلی، خوش سابقه بوده است ؟

ایا آقای نماینده افرادی كه دور بر شما هستند قبلا به شما بها می دادند  و آیا استارایی هستند و ایا افراد موجهه ولایتی هستند یا شعار ولایتی می دهند آیا مردم استارا افراد كه با شما می گردنند..موجه هستند

آیا آقای دكتر یا لیسانس و یا بازاری كه از طرف شما صحبت می كند فرد صلاحیت داری است كه از طرف شما تصیم سازی می كند.

آقای نماینده شما كه می گوید ریس دفتر ندارم ..می دانید حرف اول مدیریت را یك مدیر می زند ..از این به بعد یم دانید شما بیشتر اوقات در مجلس هستید چه كسی ژی گیر كار های شما است ..برای همه سوال شده مگر می شود شهرستانی بدون مدیر یا فرماندار باشد یا فرمانداری تحت سرپرستی دونفر باشد و ایا می شود دفتر نماینده بدون  مدیر باشد...همه می پرسندچرا نماینده   كه نمی تواند یك ریس دفتر انتخاب كند چطور می تواند  بر یك شهر مدیریت كند رو در واسی تا كی ...

آقای نماینده بنده بارها كتبا و رسما و شفاعا از شما در خواست  تشكیل كار گروه و خانه فكر دادم چه شد...آیا نماینده بدون مشاوره می توند خدمت كند.

آقای نماینده از خود پرسید كه دوستان قبل از انتخابات شما دشوره دارنند بخاطر مقام و سمت نیست بلكه بخاطر قولی كه به مردم دادند..

آقای نماینده  /باید وقتی كسی وارد دفتر شما آمد فرقی نمی كند فقیر یا بی كس یا ریس باشد همه باید توی صف بایستد اگر كار اداری دارنند روسا و یا نور چشمهای ساعات  دیگر باشد نه در زمان  رجوع ارباب رجوع..

آقای نماینده وقتش رسیده شما دیگر به همه نشان دهید حالا دیگر نماینده تمام مردم استارا هستید نه فقط اعضای ستادی و نورچشمهایی ..

آیا از وضعیت ادارت خبر دارید آیا از وضعیت دهیاریها خبر داریدو...آیا مدیر یكه كار نمی كند و فقط به شما می گوید چاكرم...

مطمئن هستید که از او بهتری نمی شود یافت؟

عطش برای مدیریت دارد یا برنامه برای خدمت؟

دوستان خوبی دارد که در مدیریت او را کمک کنند یا نه؟

وشاید چیز های دیگری که جناب آقای نعیمی  باید آن ها را نیز لحاظ کنند..........

آقای نماینده به هوش باش : مواظب چاپلوسان و افرادی دور بر باش كه درصدد تشكیل باند مافیا جدید همانند قبلی ها هستند.

بنده بعنوان عاشق ایران و‌استارا به شما توصیه می كنم.

1- افراد جدا شده از شما را با لطف اسلامی دوباره جذب كنیدو مغرور نباشید.

2- روسای ادارت كه بدرد مردم و نظام نمی خورند سریعا  معزول داری

3- ریس دفتر خود را مشخص كنیید این یك قانون نا نوشته دفتر نمایند ه آست..اگر شهرستان بدون فرماندار اداره شود مطمن باشد دفتر نمایندهخ بدون ریس دفتر می تواند بماند.

4- پی گیر تاسی فرماندار وی‍ه آستارا باش ..آستارا 1- از نظر مسافت آستارا استحاق قانونی دارد 2- مسئله جمعیت هم آستارا  چون شهرستان مرزی و توریستی است جمعیت متغیر بالای 120 هزار نفر دارد  امكان تاسی فرمانداری ویزه است

 

5-وضعیت گمرك را سر و سامان بدهیدو مشكل بار مسافری را حل فرمایید.

6- پی گیر ویزه بندر چند منظوره باشید جوانان تحصیل كرده آستارا واقعا در عذاب هستند با شروع بكار  بندر صدها جوان مشغول می شوند

7-وضعیت اب خوردن را حل فرمایید ..آستارا چندین رودخانه دارد باسد سازی مشكل آب حل می شود و اشتغال زایی/

8-سالهاست مشكلات لوندویل لاینحل مانده پل و سه راه ...تاسیس شبعات ادارت و حوزه قضایی و انتظامی و بیكاری جوانان /

9- از نخبگان روستاها و شهر لوندویل و‌استارا استفاده كن /و از برنامه ها سازنده مردم استفاده كنید.و تشكیل خانه فكر و كار گروه/

10 مدافع حقوق بشر و محیط زیست باش كه اصل دین و اعتقادات اسلامی و نجات بخش انسانیت است

 

 این آخرین نامه در اصل دلنوشته من است خدمت شما می نویسم ..چون جنابعالی یا به برنامه های پشنهادی بنده از جمله خانه فكر وكار گروه دفتر بها نمی دهید یا كلا متعقد به مشورت نیستید در دو راه حل    مسیر بنده از جناب عالی جدا می شودچون بنده  بخاطر خدمت به مردم با شما همیاری نمودم و اعتقاد به مشورت و دموكراسی اسلامی هستم ویاك فعال حقوق بشر و محیط زیست هستم..اما برادری و دوستی ما ادمه می یابد..خداحافظ به امید اینكه خداوند همه ما را به راه رایت هدایت فرماید و به امید سر بلندی ایران زمین و پیشرفت و فراوانی نعمت در منطقه تالشان ( آستارا )

دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

آستارا نیوز- رئیس محیط زیست آستارا گفت: به دلیل آلودگی زیست محیطی یکی از معادن شن و ماسه آستارا با دستور قضایی پلمب شد.

جمعه 19 خرداد 1391 03:43 ب.ظ

نویسنده : مدیر مسول و سردبیر : محمدرضا اسدی دارستانی 09118284277 آستارا و ایران زمین دوستت دارم..دكتر حاج صفر نعیمی..سردار سازندگی وتحول آستارا(سردار كبیر ایران )


جمعه 19 خرداد 1391 03:33 ب.ظ

نویسنده : نماینده دوره نهم مردم شریف بندر آستارا دكتر حاج صفر نعیمی :سردار سازندگی وتحول آستارا(سردار كبیر ایران )

معدن آستارا

به گزارش آستارا نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس از آستارا، ساسان اکبری‌پور عصر دیروز در جریان پملب معدن مذکور اظهار کرد: این معدن به دلیل عدم کارآیی مناسب سیستم خروجی پساب واحد، پس از صدور چندین اخطاریه و به دلیل برطرف نشدن مشکل زیست محیطی با اخذ دستور مقام‌های قضایی پلمب شد.

وی با بیان اینکه این واحد تا برطرف شدن مشکلات زیست‌محیطی موجود همچنان پلمب باقی می‌ماند، افزود: برای رفع پلمب این واحد معدنی باید مشکلات زیست‌محیطی از طرف مدیران معدن برطرف شود و پس از بازدید کارشناسان زیست‌محیطی استان و تایید آنها می‌توان نسبت به رفع پلمب اقدام کرد.

رئیس محیط زیست آستارا با قدردانی از همکاری مسئولان ذی‌ربط در این زمینه، تصریح کرد: سازمان محیط زیست با هدف حفظ و بقای محیط زیست برای آیندگان با قدرت و بدون هیچ‌گونه اغماض و مطابق با قانون با عوامل تخریب کنندگان محیط زیست به شدت برخورد می‌کند.

به گزارش فارس، پلمب واحد معدنی مذکور که در تولید و تهیه شن و ماسه فعالیت می‌کرد و به دلیل عدم کارآیی مناسب سیستم خروجی پساب مشکلاتی را برای محیط زیست به وجود آورده بود موجب مسرت دوستداران طبیعت و محیط زیست آستارا شده است.

آستارا دارای 40 کیلومتر مرز زمینی با جمهوری آذربایجان است.

نماینده آستارا:دكتر نعیمی سردار كبیر ایران/ سردار سازندگی آستارا
دانه‌ درشت‌های اقتصادی را به دفتر خود راه نمی‌دهم

نماینده آستارا در مجلس نهم گفت: مردم آستارا اطمینان داشته باشند که هرگز مافیای اقتصادی و دانه ‌درشت‌ها را به دفتر خود راه نمی‌دهم.

خبرگزاری فارس: دانه‌ درشت‌های اقتصادی را به دفتر خود راه نمی‌دهم

 آستارا،دكتر  صفر نعیمی عصر امروز در جمع خبرنگاران، رسانه‌ها را عامل انتقال مشکلات مردم به مسئولان دانست و اظهار کرد: اصحاب رسانه و قلم همواره در تیررس حملات مختلف هستند و با توجه به اینکه هیچ‌گونه سنگری برای دفاع از خود ندارند می‌توان گفت که آنها سنگرسازان بی‌سنگر هستند.

دكتر نعیمی ، با تشریح برنامه‌های آینده خود برای توسعه شهرستان آستارا همکاری رسانه‌ها را عامل مهمی برای موفقیت در راه تحقق وعده‌های داده شده به مردم عنوان کرد و افزود: حمایت از سرمایه‌گذاری برای ایجاد مراکز توریستی و گردشگری و اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرستان و تاسیس فذرماندار ویزه آستارا  از جمله مهم‌ترین برنامه‌ها است.

نماینده مردم آستارا در مجلس ادامه داد: در بحث احداث منطقه ویژه اقتصادی آستارا نیز با پیگیری‌های انجام شده برای تخلیه چندین واحد مسکونی در حاشیه جنوبی اسکله چند منظوره، به‌زودی حکم تخلیه قضایی صادر و این منطقه در همان مکان احداث می‌شود.

وی، درباره لزوم مبارزه با مفاسد اقتصادی به ویژه دانه درشت‌های شهرستان، تصریح کرد: با توجه به وعده‌هایی که به مردم داده بودم با اطمینان خاطر می‌گویم که هرگز اعضای مافیای اقتصادی را به دفتر خود راه نمی‌دهم.

دكتر نعیمی اذعان کرد: اطرافیانی که در بین ما حضور داشتند و در فکر سوء‌استفاده‌هایی بودند از خود دور کردم و بر عهد و پیمان خود با مردم تا آخرین نفس پای‌بند هستم.

وی با انتقاد از حذف پروژه احداث کمربندی شهر لوندویل و فراری دادن سرمایه‌گذاران در برخی بخش‌ها، افزود: در این زمینه صحبت‌هایی را با چند نفر از مسئولان استان و کشور داشته‌ام و تمام امور مربوط به آن را پیگیری می‌کنم.

نماینده آستارا درباره عضویت خود در کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه شهرستان آستارا با جمهوری آذربایجان هم مرز است با عضویت در این کمیسیون می‌توانیم مشکلات منطقه را به نحو مطلوب‌تری برطرف کنیم.

وی، اولویت دوم عضویت خود را در کمیسیون امور حقوقی و قضایی عنوان کرد و یادآور شد: رشته تخصصی بنده با این کمیسیون کاملا مطابقت دارد و می‌توان در کمیسیون حقوقی و قضایی مشکلات مردم را بهتر حل کرد.

دكتذ صفر نعیمی: من انتقاد پذیر هستم و هشخص انمتقاد یا برنامه برای پیشرفت منطقه داشته باشد از جان و دل می پذیم و  خواستار همکاری  نشریات ورسانه‌ها در راه خدمت‌رسانی و تداوم نشست‌های مشترک و صمیمانه با اصحاب رسانه شهرستان بندر آستارا  شد.
دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

مشاهده یک شیء سفید رنگ در آسمان شهرهای مختلف کشور + تصاویر /تبلیغ پپسی کولا بر روی ماه!

جمعه 19 خرداد 1391 03:41 ب.ظ

نویسنده : مدیر مسول و سردبیر : محمدرضا اسدی دارستانی 09118284277 آستارا و ایران زمین دوستت دارم..دكتر حاج صفر نعیمی..سردار سازندگی وتحول آستارا(سردار كبیر ایران )

تبلیغ پپسی کولا بر روی ماه!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سایت ایسنا در خبری عجیب مدعی شد:

امشب 16 خرداد راس ساعت 23 و 30 دقیقه به وقت ایران ، به مدت 15 دقیقه، لوگوی پپسی کولا بر روی ماه قرار می‌گیرد که در ایران و منطقه خاورمیانه به وضوح قابل رویت است.


( تبلیغ پپسی روی ماه دروغ بود! / کلیک کنید)


در پی انتشار این خبر جالب توجه، خبرنگار ایسنا به سراغ تعدادی از اساتید دانشگاه و صاحبنظران عرصه تبلیغات استان رفت تا از نظرات آنان در خصوص این رویداد عجیب و خارق العاده آگاه شود.

 


محمد کرمی، مدیرگروه روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد فرهنگ و هنر کرمانشاه در این خصوص به خبرنگار ایسنا، گفت: وقوع چنین رویدادی در نوع خود بی نظیر و خارق العاده است و تا پیش از این نیز چنین چیزی وجود نداشته است.


وی افزود: پپسی کولا و کوکاکولا دو شرکت بزرگ در عرصه تولید نوشابه در سطح دنیا هستند که از دیرباز تاکنون با یکدیگر رقابت بسیار تنگاتنگی داشته‌اند، لذا شرکت پپسی کولا با انجام این تبلیغات می‌تواند از رقیب خود پیشی قابل توجهی بگیرد.کرمی تصریح کرد: یقینا وقوع این رویداد تاثیر بسیار شگرفی در فروش محصولات پپسی کولا خواهد داشت به گونه‌ای که حتی هنوز این رویداد اتفاق نیفتاده در بسیاری از سایت‌های اینترنتی به صورت فتوشاپ شده، لوگوی پپسی کولا بر روی ماه قرار گرفته است و حتی می‌توان گفت که در اذهان مردم نیز این رویداد انجام گرفته است.این مدرس رشته‌های روابط عمومی و تبلیغات دانشگاه، گفت: این رویداد، دنیای تبلیغات را وارد عرصه جدیدی می‌کند.کرمی اظهار كرد: اما سوالی که در این بین وجود دارد، این است که آیا مردم از این اقدام راضی هستند؟ چرا که ماه در بسیاری از فرهنگ‌ها نماد زیبایی و آرامش است و ممکن است روزی برسد که مردم ماه را دیگر آنگونه که بود، نبینند و هر شب آن را با یک لوگوی جدید نظاره کنند.

 

 


یک شکل بزرگ به رنگ سفید مقارن ساعت 22:30 پنج شنبه در آسمان تهران و مشهد مشاهده شد.این شکل که مانند توده ای سفید رنگ بود در حدود ده دقیقه در مساحت تقریبی 1 کیلومتر مربع ماندگار ماند و توسط شهروندان تهرانی به اشکال مختلفی مانند: کلید، لاک پشت و امثالهم مشاهده شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : یک شکل بزرگ به رنگ سفید مقارن ساعت 22:30 پنج شنبه در آسمان تهران و مشهد مشاهده شد.

(برای مشاهده فیلم این اتفاق اینجا کلیک کنید)


براساس مشاهدات خبرنگار
"انتخاب" Entekhab.IR؛ این شکل که مانند توده ای سفید رنگ بود در حدود ده دقیقه در مساحت تقریبی 1 کیلومتر مربع ماندگار ماند و توسط شهروندان تهرانی به اشکال مختلفی مانند: کلید، لاک پشت و امثالهم مشاهده شد.

 

 

به نظر می رسد این شکل یک آزمایش تبلیغاتی توسط شرکت های داخلی باشد اما در این خصوص تاکنون هیچ نهاد رسمی اطلاعیه ای صادر نکرده است بر اساس همین گزارش پس از ده دقیقه شکل مورد نظر به طرف غرب حرکت کرده و کم کم محو شده است.

در همین حال، یکی از بینندگان "انتخاب" با ارسال متنی نوشت:


من اهل شهرک اکباتان تهرانم.سایتتونو خیلی دوست دارم که ترجیح دادم چیزیو که منو خیلیا که دور و بر ماشینم بودن دیدیمو واستون پست کنم.


امشب ساعت 10.30 بود که داشتم با خانومم از اکباتان میرفتیم کرج.

 

 

چیزی که رو پل ستاری منو خانومم و تمام ماشیتایی که پشت ترافیک دیدیم به قدری واضح بود که هیچ کی شک نداشت که چیزی که بالا سرمون بود یه ufo یا سفینه فضایی بود.شاید از کسای دیگه ای هم بشنوین.ولی ما رو پل ستاری UFO دیدیم.به قدری واضح که خانومم از ترس به گریه افتاد.

بیننده دیگری نیز نوشته است
:

در شمال غربی تهران بالای بزرگراه همت ، یک شی سفیددیده شد.‏این شکل توسط افراد مختلف در زاویه های مختلف بصورت کلید یا لاک پشت مشاهده شد

 


براساس گزارش واصله این شکل حدود ده دقیقه بعد بصورت یک توده سفید پخش شد و به سمت غرب محو شد.

"انتخاب" از بینندگانی که موفق به گرفتن از تصویر از این صحنه شده اند می خواهد تا تصاویر خود را به به
این آدرس ارسال کنند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -