تبلیغات
آستارا نیوز - آستارا نیوز
سلام بر همه ی جویندگان فهم و بصیرت ،پایگاه اطلاع رسانی مهندس سعید پوواجد / بندر آستارا09363212161

آستارا نیوز

جمعه 26 خرداد 1391 12:54 ب.ظ

نویسنده : آستارا نیوز سلام بر همه ی جویندگان فهم و بصیرت ، پایگاه اطلاع رسانی مهندس سعید پور واجد /بندر آستارا 09363212161

اخبار ایران

شنبه 20 خرداد 1391 11:23 ب.ظ

نویسنده : مدیر مسول و سردبیر : محمدرضا اسدی دارستانی 09118284277 آستارا و ایران زمین دوستت دارم..دكتر حاج صفر نعیمی..سردار سازندگی وتحول آستارا(سردار كبیر ایران )


ادامه مطلب

دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

استخدام استانداری گیلان تمدید شد - استخدام استانداری گیلان 91 -

شنبه 20 خرداد 1391 11:22 ب.ظ

نویسنده : مدیر مسول و سردبیر : محمدرضا اسدی دارستانی 09118284277 آستارا و ایران زمین دوستت دارم..دكتر حاج صفر نعیمی..سردار سازندگی وتحول آستارا(سردار كبیر ایران )

استخدام استانداری گیلان تمدید شد - استخدام استانداری گیلان 91 -

استخدام استانداری گیلان 91 تمدید شد


به اطلاع كلیه داوطلبان شركت در آزمون استخدامی استان گیلان می رساند مهلت ارسال مدارک تا پایان روز شنبه مورخ 1391/3/20   تمدید شد.

آگهی كامل استخدام استانداری گیلان 91 به همراه لیست فرمانداری ها اینجا كلیك كنید

دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

نشست نمایندگان مجلس نهم با آیت الله قربانی دكتر نعیمی سردار سازندگی با نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار كرد

شنبه 20 خرداد 1391 11:21 ب.ظ

نویسنده : مدیر مسول و سردبیر : محمدرضا اسدی دارستانی 09118284277 آستارا و ایران زمین دوستت دارم..دكتر حاج صفر نعیمی..سردار سازندگی وتحول آستارا(سردار كبیر ایران )

نشست نمایندگان مجلس نهم با آیت الله قربانی

دكتر نعیمی سردار سازندگی آستارا / با نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار كرد

در این نشست تمام نمایندگان گیلان به جز ندیمی نماینده لاهیجان وسیاهكل حضور داشتند

نمایندگان رشت ،رودبار ، آستارا، رودسراملش ، لنگرود وآستانه در این جلسه به ایراد سخن پرداختند

نشست مجمع نمایندگان گیلان با نماینده ولی فقیه در گیلان عصر امروز در بیت ایت آ… قربانی برگزار گردید.
نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت در این جلسه گفت:این دوره مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی خوشبختانه جمعی باتجربه،فرهیخته و کاردان هستند و بنده آینده روشنی را در صورت وفاق و اتفاق نظر در جمع نمایندگان برای استان پیش بینی می کنم.
آیت ا… قربانی رعایت انصاف در حق دوست و دشمن را امری واجب دانست و گفت:نمایندگان مردم ضمن رعایت انصاف در تمام امور باید مواردی را که در جهت منافع مردم است به مسولین گوشزد کنند.

حضرت آیت ا.. قربانی با اشاره به رتبه بالای استان در نرخ بیکاری گفت:بیکاری در استان از معضلات است و هم از جانب مسئولین باید پیگیری شود و هم فرهنگ اشتغال باید در بین مردم اصلاح گردد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پتانسیل بالای سیزده نماینده گیلان اظهار داشت: بنده هم همگام با شما نمایندگان برای حل مشکلات مردم در هرکجا و هرزمان همراه خواهم بود و در این خصوص آماده همه نوع همکاری می باشم تا استان از وضعیتی که هست نجات یابد.

جعفر زاده نماینده مردم رشت :104 هزار شغل ایجاد شده در گیلان خلاف واقع است

جعفرزاده در مورد مصوبات سه سفر رئیس جمهور به گیلان افزود : هفتصد و اندی مصوبه در این مورد داریم ، حالا وزنش چقدر است بماند ؛ بخشی از گزارشات مبنی بر اجرای مصوبات خلاف واقع است . مشخصا می توانم ۷۱ مصوبه گردشگری ، توسعه شهرک های صنعتی ، ساخت ۱۵۰ هزار خودرو در گیلان که حضرتعالی پیگیریش را فرمودید و خیلی از موارد دیگر .. . هم اکنون دارند کتابچه گزارشات را تنظیم می کنند که همه مشکلات استان حل شده و خوب پیش می رود ولی واقعیت امر این نیست .

وی در مورد سهم اشتغال استان گفت : بزرگترین مشکلی که استان با آن مواجه است اشتغال است ، از دو میلیون و پانصد هزار شغلی که قرار بود در سال گذشته توسط دولت ایجاد شود که سهم گیلان ۹۰ هزار بوده  است و مسئولان استانی اعلام می کنند ۱۰۴ هزار فرصت شغلی در گیلان ایجاد شده بطور قطع و یقین صحت ندارد . با این حساب گیلان ۱۴ هزار فرصت شغلی به دولت بدهکار شده و دولت به گیلان بیاید ما نمی توانیم بگوییم بزرگترین مشکل استان بیکاری است ....

مهندس جعفر زاده به کود کشاورزی اشاره کرد و افزود : ما بدترین سال کشاورزی را برای برنجکاری پشت سر گذاشتیم . روستائی نیست مشکل کود نداشته باشد بحث ساده کود کشاورزی را نتوانستند حل نمایند در حالی کشاورز هر میزان کود آزاد که می خواست براحتی در بازار می توانست تهیه نماید .

وی ادامه داد : برخی مدیران اجرائی استان به ویژه مقام عالی اجرائی استان فاقد قدرت و توانائی فنی و علمی اجرائی است . شما فرض بفرمایید ۱۳ نماینده استان اگر تمام وزارتخانه ها را شخم بزنیم و خزانه ها یشان را خالی نمایند و برای استان بیاورند چه کسی قرار است با آن کار کند . تقاضا دارم گزارش بگیرید که چقدر اعتبارات استان در سال گذشته برگشت داده شده ؟

دکتر محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه بر وجود وفاق و همدلی در بین نمایندگان تاکید کرد و گفت :پیشرفت و توسعه استان با همدلی و همکاری نمایندگان رخ خواهد داد.
مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس نیز ، نمایندگان شمال کشور را نمایندگانی سرآمد در مجلس شورای اسلامی نام برد و خواستار هدف گزاری برای چهار سال آینده و توجه به بخش های کشاورزی و صنعت در استان شد.
دکتر حسن تامینی دیگر نماینده مردم رشت در مجلس نهم تداوم جلسات و استفاده از نظرات علمای استان همچون آیت ا… قربانی را برای پیشبرد امور موثر دانست.
حکیمی نماینده مردم رودبار و منجیل در مجلس نیز با انتقاد از مدیریت استان گفت: حق مردم گیلان بواقع این نیست که عده ای با ارائه آماری نادرست در جهت ایجاد کارنامه ای غیر واقعی برای خود باشند در حالی که مردم در فقر و بیکاری بسر ببرند.
وی افزود : امروز متاسفانه مسئولین اصلی استان هیچ برنامه کارشناسی شده ای ندارند و تمامی امور برای حفظ پست و مقام است.
رهبری املشی نماینده مردم رودسر نیز در سخنانی گفت: گیلان باید در مدیریت کلان کشور نقش داشته باشد و این امری دست نیافتنی با پتانسیل بالایی که گیلانیان دارند نیست.
در این جلسه همچنین نعیمی نماینده مردم آستارا، خصوصی نماینده مردم صومعه سرا، شکری نماینده مردم تالش و ماسال ، خسته بند نماینده مردم بندر انزلی ، عاشوری نماینده مردم فومن و شفت نیز حضور داشتند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -